Archiwalna wersja strony internetowej Urzędu Gminy i Miasta w Witkowie.

Zapraszamy na aktualną stronę pod adresem www.witkowo.pl

Zarządzenie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Drukuj

 

 Załącznik nr 1

do Zarządzenia Nr 37/2014

Burmistrza Gminy i Miasta w Witkowie

z dnia 5 maja 2014 roku

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 w WITKOWIE

Siedziba - Szkoła Podstawowa w Witkowie, ul. Czerniejewska 14 budynek B

  1. Wasiewicz-Majchrzak Ilona - Witkowo
  2. Kozińska Agnieszka - Witkowo
  3. Staniszewska Halina - Witkowo
  4. Zalewska Lucyna - Witkowo
  5. Leszek Mateusz - Witkowo
  6. Chmiel Wiesława - Ćwierdzin
  7. Leszek Martyna - Witkowo
  8. Trzcińska Maria - Witkowo

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 w WITKOWIE

siedziba - Szkoła Podstawowa w Witkowie, ul. Czerniejewska 12 budynek A

  1. Wijata Grażyna - Witkowo
  2. Owczarzak Wiesława - Witkowo
  3. Górna Monika - Małachowo Wierzbiczany
  4. Kasprzyk Marta - Kołaczkowo
  5. Kowalik Daria - Witkowo
  6. Nowakowski Mariusz - Witkowo
  7. Bobrowska Dominika - Witkowo
  8. Orchowska Irena - Witkowo

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 w WITKOWIE

siedziba - Sala Nr 1 Urzędu Gminy i Miasta w Witkowie

  1. Pawlaczyk Edyta - Witkowo
  2. Łysiak Paulina - Witkowo
  3. Zielińska Anita - Witkowo
  4. Rabiega Danuta - Małachowo Złych Miejsc
  5. Binkiewicz Izabela - Witkowo
  6. Mietlicka Krystyna - Małachowo Złych Miejsc
  7. Pniewska Marzena - Folwark
  8. Orchowski Rafał - Witkowo

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 w SOKOŁOWIE

siedziba - Świetlica wiejska w Sokołowie

  1. Roszkowiak Monika - Wiekowo
  2. Bruch Kazimierz - Witkowo
  3. Wojdak Kamila - Witkowo
  4. Robaszkiewicz Renata - Kamionka
  5. Skoczylas Irena - Witkowo
  6. Robaszkiewicz Kinga - Ćwierdzin
  7. Kozińska Renata - Skorzęcin

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 w RUCHOCINKU

siedziba - Świetlica wiejska w Ruchocinku

1. Kałużna Barbara - Strzyżewo Witkowskie
2. Uścińska Joanna - Jaworowo
3. Sroczyński Kamil - Ćwierdzin
4. Grabowska Marta - Małachowo Złych Miejsc
5. Mróz Sandra - Mąkownica
6. Szewczyk Adam - Mielżyn
7. Danielczyk Patrycja - Małachowo Złych Miejsc
8. Kotowski Marcin - Ruchocinek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 w GORZYKOWIE

siedziba - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gorzykowie

  1. Janowicz Piotr - Wiekowo
  2. Bykowski Krzysztof - Jaworowo
  3. Musidlak Martyna - Witkowo
  4. Przybylska Bernadeta - Witkowo
  5. Tyczka Patrycja - Witkowo
  6. Nowicki Zenon - Gorzykowo
  7. Kubasiak Jerzy - Gorzykowo

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 w MIELŻYNIE

siedziba - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie

  1. Barańska Jolanta - Witkowo
  2. Adamczewska Joanna - Witkowo
  3. Łukowski Maciej - Witkowo
  4. Markiewicz Joanna - Mielżyn
  5. Pietryga Piotr - Ruchocin
  6. Przybylski Stanisław - Mielżyn
  7. Antczak Krzysztof - Witkowo
  8. Jałoszyńska Magdalena - Mielżyn

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 w WITKOWIE

siedziba - Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie

  1. Wilińska Magdalena - Witkowo
  2. Gbur Dagmara - Małachowo Wierzbiczany
  3. Zgoda Dominik - Witkowo
  4. Bosacki Franciszek - Witkowo
  5. Czerniejewska Kinga - Witkowo
  6. Leśna Agnieszka - Małachowo Wierzbiczany
  7. Deskowski Wojciech - Witkowo
  8. Trzcińska Magdalena - Witkowo

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9 w Witkowie

siedziba - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie

  1. Mietlicka Sylwia - Małachowo Wierzbiczany
  2. Szymańska Beata - Witkowo
  3. Szczepaniak Malwina - Witkowo
  4. Popek Franciszek - Witkowo
  5. Jaskólska Ewelina - Witkowo
  6. Kierzek Renata - Małachowo Złych Miejsc
  7. Bobrowski Konrad - Witkowo
  8. Drażniuk Paula - Witkowo

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10 w Witkowie

siedziba - Przedszkole Miejskie w Witkowie, ul. Jasna

1. Bieniara Krystyna - Witkowo
2. Pieron Genowefa - Witkowo
3. Zdunowski Patryk - Witkowo
4. Kamińska Lidia - Witkowo
5. Jaworska Natalia - Witkowo
6. Szcześniak Anna - Małachowo Złych Miejsc
7. Rożyk-Jaszczak Halina - Małachowo Wierzbiczany

Jesteś tutaj Wybory i referenda Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014 Zarządzenie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych