Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności
Wybory 2011
Przewodnik po usługach
Miasto i Gmina
- Historia Miasta
- Położenie
- Okolice Witkowa
- Galeria
- Wiadomości Samorządowe
- Publikacje
Urząd Gminy i Miasta
Władze Samorządowe
- Rada Miejska
- Rady Sołeckie
Oświata
Gospodarka
Działalność profilaktyczna   i pomocowa
- Ośrodek Terapeutyczny
- Pomoc psychologa
Katalog firm
Rekreacja
Kultura-Sport
- Halowa Piłka Nożna
- Piłka na Sztucznej Trawie
E-Witkowo
Oferta dla inwestorów
Przejrzysta Polska
Zimowe utrzymanie dróg


90 Rocznica Wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Współpraca z zagranicą - Samtgemeinde Am Dobrock



Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2007-2013

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013

GnieŸnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.

Archiwum Witkowskich Wiadomości Samorządowych
WWS Nr 11-2011WWS Nr 11-2011 (6,81MB)
WWS Nr 10-2011WWS Nr 10-2011 (6,72MB)
WWS Nr 9-2011WWS Nr 9-2011 (8,30MB)
WWS Nr 8-2011WWS Nr 8-2011 (6,92MB)
WWS Nr 7-2011WWS Nr 7-2011 (5,96MB)
WWS Nr 6-2011WWS Nr 6-2011 (8,17MB)
WWS Nr 5-2011WWS Nr 5-2011 (6,20MB)
WWS Nr 4-2011WWS Nr 4-2011 (7,89MB)
WWS Nr 3-2011WWS Nr 3-2011 (5,85MB)
WWS Nr 2-2011WWS Nr 2-2011 (5,68MB)
WWS Nr 1-2011WWS Nr 1-2011 (5,96MB)

Pliki w formacie PDF.
Do ich otwarcia potrzebny jest program
Acrobat Reader.


Dzisiaj stronę odwiedziło 17 osób
Goście online 2

Władze Samorządowe

Rady Sołeckie i Zarządy Osiedli

W dniach od 18 stycznia do 16 lutego 2011r. odbyły się zebrania sprawozdawczo-wyborcze sołtysów, rad sołeckich oraz przewodniczących zarządów osiedli i członków zarządów osiedli. Zebraniom przewodniczył p.Krzysztof Szkudlarek - Burmistrz Gminy i Miasta w Witkowie i p.Marian Gadziński - Zastępca Burmistrza. Ogółem odbyło się 31 zebrań, na których zmieniono sołtysów w 3 sołectwach i przewodniczących zarządów w 2 Osiedlach.

Składy Rad Sołeckich w kadencji 2010-2014

Chłądowo
Sołtys: Jan Kaźmierczak
Skład Rady Sołeckiej: Jan Kaźmierczak, Maria Całuj, Kazimierz Dominiak, Jacek Kujawa

Dębina
Sołtys: Jarosław Kuliński
Skład Rady Sołeckiej: Jarosław Kuliński, Bernard Kopacki, Danuta Gil, Wiesław Kuliński

Gaj
Sołtys: Stanisław Janas
Skład Rady Sołeckiej: Stanisław Janas, Wojciech Kaźmierczak, Katarzyna Kubasik, Zenon Średziński

Ruchocinek
Sołtys: Henryk Szymański
Skład Rady Sołeckiej: Henryk Szymański, Leszek Mikołajewski, Janusz Nowaczyk, Barbara Wasiewicz

Ćwierdzin
Sołtys: Franciszek Kozanecki
Skład Rady Sołeckiej: Franciszek Kozanecki, Waldemar Sobaszkiewicz, Bolesław Sip, Janusz Szuba

Kołaczkowo
Sołtys: Ireneusz Kwapich
Skład Rady Sołeckiej: Ireneusz Kwapich, Sławomir Bruch, Tymoteusz Horbiński, Karol Krajniak

Kamionka
Sołtys: Renata Robaszkiewicz
Skład Rady Sołeckiej: Renata Robaszkiewicz, Romuald Chmiel, Andrzej Koźiński, Jacek Paluch

Folwark
Sołtys: Tomasz Krajniak
Skład Rady Sołeckiej: Tomasz Krajniak, Anna Kwapich, Zbigniew Sawikowski, Tomasz Szcześniak

Mąkownica
Sołtys: Janina Wędzikowska
Skład Rady Sołeckiej: Janina Wędzikowska, Małgorzata Kasprzyk, Wioletta Zawodna, Piotr Jakubowski

Ruchocin
Sołtys: Bernard Malawko
Skład Rady Sołeckiej: Bernard Malawko, Małgorzata Woźniak, Edward Ziółkiewicz

Czajki
Sołtys: Roman Rolewicz
Skład Rady Sołeckiej: Roman Rolewicz, Andrzej Borowski, Marian Jerzak, Leszek Kołodziejczak

Jaworowo
Sołtys: Krzysztof Bykowski
Skład Rady Sołeckiej: Krzysztof Bykowski, Robert Kowalewski, Mirosława Kupaj, Wiesław Chołżyński

Małachowo Wierzbiczany
Sołtys: Andrzej Grabowski
Skład Rady Sołeckiej: Andrzej Grabowski, Wojciech Liberkowski, Włodzimierz Miechowicz, Roman Przybylski

Ostrowite Prymasowskie
Sołtys: Grażyna Pilaczyńska
Skład Rady Sołeckiej: Grażyna Pilaczyńska, Henryk Garbatowski, Piotr Olszewski, Wanda Wendland

Sokołowo
Sołtys: Beata Starczewska
Skład Rady Sołeckiej: Beata Starczewska, Zbigniew Pawłowski, Leszek Trudziński, Roman Wendland

Małachowo Złych Miejsc
Sołtys: Elżbieta Grabowska
Skład Rady Sołeckiej: Elżbieta Grabowska, Renata Szalaty, Stanisław Wesołowski, Marek Rurek

Strzyżewo
Sołtys: Karolina Dolata
Skład Rady Sołeckiej: Karolina Dolata, Leszek Kryszak, Hubert Wentland, Sylwia Wentland

Małachowo Kępe
Sołtys: Henryka Stejakowska
Skład Rady Sołeckiej: Henryka Stejakowska, Aleksandra Marciniak, Krzysztof Marciniak, Marek Wiatrowski

Mielżyn
Sołtys: Stanisław Przybylski
Skład Rady Sołeckiej: Stanisław Przybylski, Zofia Bociek, Dorota Dżygała, Aneta Zachmyc-Rogacka

Witkówko
Sołtys: Barbara Nowaczyk
Skład Rady Sołeckiej: Barbara Nowaczyk, Sławomir Zawodny, Piotr Kaszyński, Tomasz Szeszycki

Piaski
Sołtys: Stanisław Budynek
Skład Rady Sołeckiej: Stanisław Budynek, Franciszek Budynek, Bernard Drzewiecki, Eugeniusz Szyperski

Skorzęcin
Sołtys: Zygmunt Krall
Skład Rady Sołeckiej: Zygmunt Krall, Grzegorz Nowaczyk, Marek Pankowski, Witold Torzewski

Wiekowo
Sołtys: Tomasz Przychodzki
Skład Rady Sołeckiej: Tomasz Przychodzki, Bożena Janowicz, Marta Pietruszewska, Krzysztof Wiącek
Malenin
Sołtys: Jadwiga Walerczyk
Skład Rady Sołeckiej: Jadwiga Walerczyk, Barbara Jaskólska, Ireneusz Majchrzak, Jacek Gładziszewski

Gorzykowo
Sołtys: Marian Marciniak
Skład Rady Sołeckiej: Marian Marciniak, Marian Andrzejaszek, Czesław Woźniak, Jerzy Kubasik

Odrowąż
Sołtys: Ryszard Kozłowski
Skład Rady Sołeckiej: Ryszard Kozłowski, Grzegorz Kasprzyk, Andrzej Kozłowski, Irena Nowak

Składy Zarządów Osiedli w kadencji 2010-2014

Zarząd Osiedla Nr 1
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Jerzy Nowak
Z-ca Przewodniczącego Osiedla: Bronisław Zieliński
Członkowie Zarządu: Franciszek Wareńczak, Stanisław Majchrzak, Stanisław Nawrocki

Zarząd Osiedla Nr 2
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Jan Orchowski
Z-ca Przewodniczącego Osiedla: Krystyna Świątek
Członkowie Zarządu: Kazimierz Walczak, Tomasz Rachelski, Zygmunt Wasiewicz, Krystyna Świątek

Zarząd Osiedla Nr 3
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Zbigniew Simiński
Z-ca Przewodniczącego Osiedla: Mariusz Borys
Członkowie Zarządu: Izabela Piaskowska, Janina Nowacka-Wawrzyniak, Jan Robak

Zarząd Osiedla Nr 4
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Marian Walczak
Z-ca Przewodniczącego Osiedla: Marek Zieliński
Członkowie Zarządu: Ryszard Nowakowski, Adam Skowron, Franciszek Bosacki, Grażyna Grzybowska, Ewa Janas

Zarząd Osiedla Nr 5
Przewodniczący Zarządu Osiedla: Adolf Pławczyk
Z-ca Przewodniczącego Osiedla: Stanisław Olas
Członkowie Zarządu:  Piotr Jóźwik, Piotr Kania, Agata Prusak


Składy Rad Sołeckich i Zarządów Osiedli 2006-2010
Składy Rad Sołeckich i Zarządów Osiedli 2002-2006